Jaunzēlande

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Jaunzēlande

Pārdod īpašumu Jaunzēlandē

Jaunzēlande atrodas uz dienvidrietumiem no Klusā okeāna un sastāv no divām galvenajām salām, kuras veido vulkānu un apledojumu iedarbība. Galvaspilsētā Velingtonā, Ziemeļu salā, atrodas lielais nacionālais muzejs Te Papa Tongarewa.

Ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Jaunzēlandē, valdība nesen pieņēma likumu, kas aizliedz ārzemniekiem pirkt māju neskartajā okeāna salā.

Ja vien iedzīvotāji, austrālieši vai Singapūras iedzīvotāji (ar kuriem ir noslēgts brīvā tirgus līgums), patiesībā nekustamā īpašuma tirgum būs tikai ierobežota pieeja ārzemniekiem, kuri sapņo par patvērumu tās zemes mežonīgajā dabā, kas iedvesmoja Tolkīna romānu filmas . Tomēr tas ir apstāšanās

galvenokārt ietekmē īpaši bagātus ķīniešus un amerikāņus, kuri ir visvairāk ieinteresēti iegādāties īpašumu Jaunzēlandē.

Desmit gadu laikā Jaunzēlandē mājokļu cenas ir palielinājušās par 60% (galvaspilsētā ar virsotnēm + 100%), roku rokā ar vietējo īpašnieku kritumu salīdzinājumā ar ārzemniekiem. Tomēr tie sver tikai 3% tirgus, un galvenokārt viņi ir ieinteresēti pirkt jaunus īpašumus pārdošanai Jaunzēlandē.

Pret nekustamā īpašuma cenu kāpumu savu lomu spēlēja arī pagājušā gada noteiktā banku kredītu stingrināšana: jūlijā cenu līmenis bija par 1,8% zemāks nekā iepriekšējā mēnesī.

Oklendas īpašumu vidējā vērtība gada laikā ir pieaugusi tikai par 0,6%. Turklāt visā valstī nekustamo īpašumu pārdošanai vidēji vajadzēja vairāk nekā dienu, salīdzinot ar pagājušo gadu, kas norāda, ka pieprasījums faktiski samazinās.

No otras puses, nekustamā īpašuma cenas visos pārējos Jaunzēlandes reģionos ir palielinājušās daudz straujāk, un daži faktori liecina, ka 2018. gadā nekustamā īpašuma tirgus varētu turpināt strauji augt.

Jaunzēlande ir mājokļu trūkuma upuris, ko plaši uzskata par vienu no cenu pieauguma virzītājspēkiem. Tomēr datu prognozes liecina, ka tas varētu sākt mainīties 2018. gadā.

Neskatoties uz to, nepietiekama piegādes problēma netiks atrisināta pēc laba gada, kas nozīmē, ka šie būvniecības līmeņi turpināsies līdz 2019. gadam un pēc tam.

Varbūt nav pārsteidzoši, ka Kvīnstauna bija pirmais galamērķis, kuru cilvēki būtu izvēlējušies šeit dzīvot un iegādāties īpašumu pārdošanai Jaunzēlandē. Kvīnstauna ir fantastiska vieta. Tas ir galamērķis visu gadu ar ārkārtas aktivitātēm brīvā dabā vasaras mēnešos un pasaules klases slēpošanu ziemā.

Māju cenas ir augstas, nesen Oklendu apsteidzot par augstākajām valstī, tāpēc, iespējams, nāksies dzīvot kādā no priekšpilsētām, taču tas ir diezgan skaists, skati ir pārsteidzoši visā Centrālā Otago reģionā.

Kvīnstauna ir pelnījusi vietu mūsu labāko dzīvesvietu saraksta augšgalā Jaunzēlandē.

Otrajā vietā mūsu sarakstā par nekustamā īpašuma meklēšanu Jaunzēlandē ir Napier. Napier atrodas Hokeja līča centrā, un tā ir brīnišķīga vieta sev, ja plānojat transfēru uz Jaunzēlandi. Dzīves dārdzība Napjē ir daudz zemāka nekā lielākās pilsētās, piemēram, Oklendā, Velingtonā un Kvīnstaunā, kas padara to par interesantu piedāvājumu.

Ja jūs meklējat nedaudz citu vietu, Rotorua noteikti ir viena no labākajām vietām, kur dzīvot un meklēt īpašumu pārdošanai Jaunzēlandē. Tas ir tūristu karstais punkts, kas nozīmē daudzas darba vietas. Tas ir arī galamērķis visu gadu, pateicoties ģeotermālajām atrakcijām, ar kurām pilsēta ir visvairāk slavena, un tas nozīmē, ka ziemas mēnešos šeit ieplūst daudzi apmeklētāji.

Rotorua atrodas centrālā vietā Ziemeļu salā, padarot to par ļoti pieejamu.

  •  
    Pārcelšanās uz Jaunzēlandi. Expatriate un dzīvo Jaunzēlandē

      Viena no zemēm, kas vienmēr ir izraisījusi neapstrīdamu pievilcību, jo īpaši Rietumu pasaulē, Jaunzēlandē, šķiet, ir kļuvusi par sapņu vietu pēdējos gados, īpaši jaunajai paaudzei. Patiesībā daudzi ir jaunieši, kas, meklējot laimi, nolemj radikāli mainīt savu dzīvi, pārvietot un iegādāties ī ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Vairāk informācijas, lūdzu, zem real.baumanagement@bluewin.ch
Cod. 18895

PARDOŠANA Lauku māja, Jaunzēlande, Coromandel, Whitianga, 49, Kaimarama Rd, Whitianga

773,260.31EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

460 m²
Saraksts Kustamās mantas, pēc pieprasījuma, pārāk daudz nerunājot, bet arī High Zone van, vilcēju, spa baseins, uc Par gala dzīvesveidu ar ienākumiem...
UNAVAILABLE
Cod. 17102

PARDOŠANA Lauku māja, Jaunzēlande, Coromandel, Whangamata, 218 Rangi Avenue

878,028.45EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

809 m²
Mājai un IENĀKUMI + viedoklis Mayor ISLAND 218 Smieklīgi Avenue 4 guļamistabas Māja izmērs 515 m2 Triple Garāža Ref 5998 $ 1.475.000 NZD 809m ²...
UNAVAILABLE
Cod. 14825

PARDOŠANA Lauku māja, Jaunzēlande, Coromandel, Whitianga, 49, Kaimarama Rd

916,016.52EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

460 m²
Apdullināšanu 2 stāvu atjaunota kauri villa ar aptīšanas verandas, kas skaistā izveidotas dēļ. 7 min no populārā tūrisma kūrorta Whitianga, ar labāko ...
UNAVAILABLE
Cod. 6748

PARDOŠANA Cits (dzīvojamā ēka), Jaunzēlande, Wellington, Karori, 31 HAZELWOOD AVENUE

276,802.19EUR
PARDOŠANA
Cits (dzīvojamā ēka)

126 m²
Kur var atrast Māja & zemes pakete ar mazāku apkopi un nav zālājus darīt? ... Tas patiesībā atļauties? ... Tas ir klusā vietā ar visām ērtībām jum...
UNAVAILABLE
Cod. 5948

PARDOŠANA Privātmāja, Jaunzēlande, Dunedin, Caversham, 1 Ballance Street

328,591.10EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

520 m²
Ar būvniecības izmaksas pieaugs nākamajos mēnešos tā ir arvien reta iespēja iegādāties kvalitatīvu uzbūvēta pavisam jauna mājas jau pāriet. Sastāv no ...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB